top of page
Image by J Yeo

Hakkımda 

Lüks Marka Danışmanı ve Kişisel Marka Stratejisti olarak kurucusu olduğum InnoStyle Danışmanlık'ta kurumlara lüks marka yönetimi danışmanlığı, girişimcilere ve kariyerlerinde bir adım öne çıkmak isteyen beyaz yakalı profesyonellere de kişisel imaj ve algı yönetimi ve karizmatik duruş konusunda hizmet vermekteyim.

 2010 senesinde 21 yıllık kurumsal hayatıma veda edip, eğitim ve yönetim danışmanlığı alanlarında sertifika programlarına katılarak, 2 yılı aşkın bir süre Pdr Group bünyesindeki Time Manager International’da çeşitli eğitimleri verdim. Farklı kurum kültürlerinde, renkli ekipler ve yabancı yöneticiler ile çalışmamım getirdiği edinimlerin yanı sıra, değişik dönemlerde hem yurt içinde hem de yurt dışında aldığım eğitimlerden, sağladığım kazanımları, kişilere ve kurumlara danışmanlık yaparak değerlendiriyorum.

Fikirlerin sınırlandırılmayacağı, yaratıcı düşüncenin ve yaratılan iş/ hizmet / ürün modellerinin ticarileşerek markalaşabileceği süreçler ve iş planlarının yapılması için, üniversitelerde, genç nesilleri iş hayatına hazırlamak arzusuyla, ‘Inovasyon’, ‘Markalaşma’ ve ‘Trend Analizi” konularında, son sınıf öğrencilerine yönelik hem teorik hem de uygulamalı dersler vererek, akademik hayatıma devam ediyor ve sosyal sorumluluk adına, gençlere seminerler düzenliyorum.

“Öğrendiklerini, bildiklerini, tecrübelerini paylaşacaksın ki, zenginleşesin” ilkesini hayat mottom olarak gerçekleştirmeye çalışıyorum.

Jülide Şakar Kişisel Marka stratejisti Lüks Marka Danışmanı

Danışmanlık

 

Gilan Hikayesi

Rule Fragnance

MBR

Avukat

Birlikte Başarmak üzere

Marka odaklı vizyon ile “Kişisel Markanızı” oluşturabilmeniz, görülür görülmez fark edilmeniz ve yaratılan olumlu etkiyi sürdürebilmeniz için gerekli aşamaların, hangi eğitim ve gelişim programlarıyla desteklenmesi ve yönetilmesi gerektiği konusunda danışmanlık yapıyorum.

“Kişisel Markanızı” inşa etmek üzere değerleriniz, davranışlarınız, tutkunuz, amacınız ve kendinizi tanımlama biçiminizi gözden geçirerek inşa sürecini başlatıyorum.

Daha başarılı, daha mutlu ve daha iyi hissetmek üzere, “İnovasyon Seferine” çıkmaya ilgi duyan herkesi birlikte çalışmaya davet ediyorum.

Sosyal Sorumluluk Projeleri

“Geleceğimiz Çocuklarımızdır;” Türk Eğitim Vakfının “Evimiz İstanbul” olarak adlandırılan sosyal sorumluluk projesiyle, mahallelerinden hiç çıkmamış çocuklara çeşitli etkinliklerle İstanbul’u tanıtmak üzere gönüllü çalışmalar yaptım.  İstanbul Koruyucu Aile Derneği’nin iletişim çalışmalarına hem üye hem de gönüllü olarak destek verdim.

Kurucusu Evelyn Lauder’in, küresel çapta yürüttüğü “Meme Kanseri Farkındalık Kampanyası’nın” (BCAC) Türkiye Elçisi olarak, yerel dernek ve vakıflarla bu sosyal sorumluluk projesinin daha geniş kitlelere ulaşması, toplumun ‘erken teşhis ve erken tanının’ önemini fark etmesi için çalıştım.

Image by J Yeo

Telefon

+90 532 410 5317

Email 

Sosyal Medya

  • LinkedIn
  • Instagram
  • Twitter
bottom of page